ASTRID S

Hun har tatt verden med storm - 30. juli kommer Astrid S endelig til BorggÄrden!
ASTRID S
30. juli 2026, 18:00
BorggÄrden
Billetter
đŸ’„ Hun har tatt verden med storm - 30. juli kommer Astrid S endelig til BorggĂ„rden!

đŸŽ« BILLETTER I SALG NÅ!

Astrid S er blant Norges mest markante popartister – en lĂ„tskriver, vokalist og visuell historieforteller med en tydelig egen signatur. Endelig kommer hun til Olavsfest for aller fĂžrste gang.

Hun fikk sitt gjennombrudd i Idol i 2013, og har siden etablert seg som en internasjonal artist med milliarder av strĂžmminger, utsolgte turneer og priser som Spellemann og MTV Award.
Debutalbumet «Leave It Beautiful» (2020) og oppfĂžlgeren «Joyride» (2024) befestet posisjonen hennes som en av Skandinavias mest toneangivende popstemmer. Med over 5 milliarder avspillinger – blant annet «Hurts So Good», «Think Before I Talk» og «It’s OK If You Forget Me» – er hun en av Norges mest lyttede artister globalt.

Astrid S har samarbeidet med internasjonale navn som Julia Michaels, Shawn Mendes og JP Cooper, men er fĂžrst og fremst en artist som styrer sitt eget uttrykk. Hun skriver og produserer musikken, regisserer egne musikkvideoer og er kjent for Ă„ utvikle sterke visuelle konsepter som forsterker historiene hun forteller.
Hun har ogsÄ markert seg som skuespiller, med hovedrollen i «Tre nÞtter til Askepott» (2021), en av Ärets mest sette norske kinofilmer. I tillegg fikk hun stor oppmerksomhet internasjonalt sist sommer da en liveopptreden av «Ja, vi elsker» under fotball-EM for kvinner i Basel gikk viralt i sosiale medier.

Gjennom kombinasjonen av en sĂŠregen stemme, presis lĂ„tskriving og en nĂŠrhet til publikum har Astrid S bygget en lojal og bred fanbase – hjemme og ute. Hun stĂ„r nĂ„ midt i en kreativ fase som gjĂžr henne til en av Nordens mest interessante og innflytelsesrike popartister.

Kontaktinformasjon
Trondheim Management
Nordre gate 10, 7011 Trondheim
+47 993 54 000
Org. nr 995 860 465
Facebook
Meld deg pÄ vÄrt nyhetsbrev
Powered by
MidtbyenVisit Trondheim