Kunstutstillingen "SUM" med Gunilla H. Eriksson

Velkommen til sommerens andre kunstutstilling i det nyetablerte galleriet på Snauan gård – en ny arena for kunst og kultur på Byneset!
Åpning av utstillingen "SUM" tirsdag 4. august kl. 19.00
Vi byr på drikke og litt å bite i.
Utstillingen varer fra 4. august og frem til bærsesongens slutt.
Se Snauan Gård Facebookside.
Åpningstider:
Mandag–fredag fra kl. 10.00-18.00
Lørdag kl. 10.00–16.00
Søndag stengt
Kunstner Gunilla Hasselrot Eriksson viser maleri og grafikk med motiver som tar utgangspunkt i det rurale landskapet og menneskets forhold til naturen.
Gunilla har ansvar for skog med verneverdier og arbeider med temaer knyttet til skogen. Flere av motivene springer ut fra en undring over naturens mange variasjoner.
Til utstillingen på Snauan gård presenterer hun et nytt verk med utgangspunkt i det levende landskapet og et dyr de fleste av oss har et forhold til – et lite vesen som vekker følelser, minner og engasjement.
Kombiner gjerne besøket i galleriet med selvplukk av bringebær eller jordbær. I gårdskafeen serveres kaffe, gårdsvafler, kaker, is og brus.
Utstillingen gjennomføres med støtte fra Trondheim kommune.
Hjertelig velkommen!